Jeden pocałunek

Niby dość ciekawa historia ,ale jakoś mnie to nie porwało, fajni sktorzy owszem, miło popatrzeć, sam film jednak oceniam średnio.

Piętno

Do połowy ok, druga część to nudy panie, nic sie nie dzieje,smęty,generalnie wyrzucone pieniądze,nie wiem czym sie tak wszyscy zachwycają.

Między nocą i dniem

jakie nudy, film o niczym,żadnego przesłania,żadnej fabuły,bzdet, wyrzucone pieniądze, do końca nic a nic sie nie dzieje,odradzam ,szkoda czasu,lepeij sie zonanizować ,jestem zawiedziony mocno.

Eating Out 3: Bierz, co chcesz

Kolejny debilny film,typowa amerykańska idiotyczna historyjka,głupi i beznadziejny ,szkoda kasy odradzam ,ten film tylko potwierdza to,że amerykanie to pojebany naród,żenada,debilizm,typowa amerykańska sieczka,za te 9 zł lepiej sobie piwo kupić.

Morze Północne, Texas

Dziś obejrzałem dwa filmy - "Boys" i "Morze północne Texas" - to był udany wieczór,dobre kino,spokojne,niekiczowate i świetna muzyka,gorąco polecam !!!

Boys

Bardzo fajny film,spokojny,klimatyczny,świetna muzyka w tle no i oczywiście przystojni chłopcy,warto zobaczyć.

Romeo i Romeo

Świetny film,fajnie zrobiony,utrzymany w fajnej konwencji bez zbędnego dramatyzowania choć porusza trudny temat.
Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał to polecam również "Transamerica".
Podchodziłem do niego trzy razy,pewnie dlatego,że temat trans mnie nie dotyczy bezpośrednio,ale jak już go obejrzałem to byłem pod wrażeniem,zajebisty film - POLECAM (jeden i drugi)

Eastern boys

Prawie zasnąłem,ciągnie się jak flaki z olejem,szkoda kasy.

Ostatni mecz

Taki sobie,wrażenia na mnie nie zrobił żadnego.

Dzieci Boga

Zgadzam się z kolegą,przerażająca nudaaaaaa,szkoda czasu i pieniędzy.

Ja uważam,że do bani.

Dawno nie widziałem tak beznadziejnego filmu,fabuła w stylu lat 80-tych ubiegłego wieku,cytując klasyka - "nic się panie nie dzieje,zapali papierosa,spojrzy w lewo,spojrzy w prawo i nic,nuda"

Gerontofilia

choć spodziewałem się ciut lepszej fabuły,ale braki nadrabia przecudnej urody
Pier,no po prostu prześliczny chłopak :)))))))

Solo

Pomysł całkiem fajny,choć 3/4 filmu trochę nudą leci,końcówka jest ok. Cena jest adekwatna do wartości artystycznej filmu.

Bardzo trafne uwagi - i nawet dupska nie umył przed bzykaniem .
A propos wieżowców to one nie były ruchome tylko latające,czy jakoś tak :)))))))

Mixed Kebab

Co za wieśniacki film,jaka kmiocka fabóła,dno kompletne ,tak sztuczny film ze aż sie żygać chce ,totalne zero,szkoda kasy ,lepiej obejrzeć never endind story,jest równie fascynujący.

Płynące wieżowce

No i oczywiście jak to ostatnio bywa w polskim filmie trudno zrozumieć co mówią aktorzy,czy w każdym filmie teksty muszą byc wypowiadane w tempie presto i to jeszcze ze znamiennym dla naszego języka sczsśćpszśćszczpscz ? Przepraszam,ale chwilami trudno zrozumieć o czym oni tam rozmawiają,bardzo mnie to irytuje.

Tematyka ok,ale film beznadziejny,jak mawiał klasyk "dłużyzna panie,nic się nie dzieje,nic,spojrzy w lewo,spojrzy w prawo,zapali papierosa i nic",a szkoda,owszem fajni aktorzy,ale sam film nic nie wnosi,jakiś taki nijaki,generalnie szkoda czasu,no chyba ,że ktoś chce popatrzeć na fajne młode ciało,poza tym nic konstruktywnego nie dostrzegłem,liczyłem na znacznie lepsze kino,ale cóż,nie polecam.

Dźwięki ciszy

Polecam na spokojny póżny wieczór.Film dość skomplikowany,ale warto obejrzeć.

Prawdziwa miłość

Nuda,banał,szkoda czasu i kasy.

Od początku do końca

Film nieskomplikowaną fabułą nie powala na kolana,aczkolwiek emanuje czystością i pięknem.Szkoda ,że brakuje rozwinięcia akcji,jakoś tak skończył się nim się na dobre zaczął,ale warto obejrzeć,mimo wszystko dobra gra,niezła scenografia i przyjemna muzyka w podkładzie.

Shortbus

Nie przeceniałbym jego wartości.Mimo wszystko uważam ,że film jest przeciętny,skłania do refleksji tyleż samo co tysiące innych przeciętnych filmów.Odważne sceny erotyczne z pewnością podnoszą oglądalność,ale nie jest to film,który pozostaję na długo w głowie - przynajmniej w moim przypadku.W skali od 1 do 10 oceniłbym go na 4.
Pozdrawiam.