Po ślubie

Poruszający a wręcz wstrząsający! może zabrzmi to groteskowo ale prawdziwy czeski thriller do tego niesamowity klimat i wyśmienita gra aktorska! Na długo pozostanie w mojej pamięci! Gorąco polecam!

Ciastka i potwory

ja mam mieszane uczucia. Pierwsza połowa filmu straszna dłużyzna a gra aktorska wszystkich aktorów pozostawia wiele do życzenia. Już chciałem film wyłączyć ale dotrwałem do końca... w drugiej połowie człowiek się przyzwyczaja do tego stylu i gry a postacie stają się przez to bardzo przekonywujące... no i koniec filmu był do przewidzenia - całość nie wróżyła nic dobrego i byłem zły, że dałem się "uwieźć" ostatecznie wysiedziałem do końca - płacząc oczywiście jak bóbr.

Łowca

Na początku film się dłuży... Jedyne co zachwyca to zdjęcia. Pod koniec akcja się rozwija a sam koniec okazuje się mocny... Film daje dużo do myślenia, ostrzega, że nie należy igrać z uczuciami...

To tylko koniec świata

Niesamowity film! Na początku ciężko się go ogląda ale po jakimś czasie łapie się klimat i ostatecznie film staje się porażający! Gra aktorska zjawiskowa! Na pewno obejrzę go jeszcze raz!

Jonas

Film jest bardzo dobry! Od pierwszej sceny ogląda się go w napięciu. Znakomita gra aktorska. Mi osobiście bardziej podobał się Nicolas Bauwens (Jonas nastolatek) niż Felix Maritaud. Niektóre sceny chwytają za gardło. Szkoda ,że film już schodzi z OUTFILMu.

Wesele Jenny

Lekki ale wzruszający film! Rzeczywiście super gra aktorska! Godny polecenia także wszystkim rodzicom osób LGBT+, którzy po wyoutowaniu się swoich dzieci "mają problem" :-)

Saturno contro

Przepiękny i wzruszający film! Na zawsze pozostanie w mojej pamięci...

Mężczyzna imieniem Ove

Przepiękny... Wzruszający... Cudowny!

Czarne serce

Zakręcony film o niesamowitym klimacie i oryginalnej kolorystyce, wręcz komiksowy. Czasami można się nieźle pośmiać chodź to czarna komedia. Na pewno oglądnę go jeszcze raz żeby nacieszyć oczy drobnymi kiczowatymi przedmiotami widocznymi na zdjęciach oraz grą głównych bohaterek.

Viva

Bardzo dobry film! Przekonywujący dzięki rewelacyjnej grze aktorów! Polecam!

15 lat

Film daje dużo do myślenia :-) Mnie osobiście przewartościował wiele kwestii mojego dotychczasowego "ja" Polecili mi go moi przyjaciele i jestem im za to bardzo wdzięczny ;-p

W ciemno

Porażający.... godny polecenia!

Eat With Me

Cudowny ! Szczery, wzruszający i z poczuciem humoru. Świetna gra aktorska i cudowny klimat podczas całego filmu. Na pewno jeszcze kiedyś do niego wrócę. Polecam!

Adwokat

Film jest słaby... i przede wszystkim nieprzekonywujący. Wyuczone po anielsku dialogi oraz wystajlowane nowobogackie wnętrza dodatkowo nadają sztuczności całemu filmowi. Do tego główny bohater filmu, który na dłuższą metę staje się irytującyu... Nie wytrwałem do końca... Szkoda czasu i można sobie podarować.

Sauvage

Poruszający film ze znakomitą grą aktorską ! Na długo pozostanie w mojej pamięci na pewno kiedyś do niego wrócę!

Front Cover

Sympatyczny i lekki film... momentami porusza :-)

Ojej! Mój syn to gej!

Lekka, śmieszna i przyjemna komedia! Dobra gra aktorska i klimaty jak w filmach Woody Allen'a! Polecam!

Dom nad jeziorem

Film jest dość dobry ale strasznie się ciągnie i trzeba dużo cierpliwości, żeby wytrwać do końca :-)

Moje wielkie włoskie gejowskie wesele

Bardzo sympatyczny, dowcipny i lekki film! Aktorsko bez zarzutów i do tego super zdjęcia urzekającej Italii. Polecam!

Służąca

Prawdziwy thriller, który do samego końca trzyma w ogromnym napięciu. Przepiękne zdjęcia i wybitna gra aktorska. Film godny polecenia! Na długo pozostanie w mojej pamięci i na pewno obejrzę go jeszcze raz.

Piękno

Straszna dłuuuuuuużyzna.... Film porusza ważny temat homofobii i jej konsekwencji ale strasznie się ciągnie. Niektóre ujęcia np. pracy w tartaku - trwają po 3-6 min i człowiek się zastanawia jaki cel miał w tym reżyser.... Szczerze mówiąc szkoda czasu

Mandarynka

Prawdziwy, przekonywujący i oryginalny... Ogląda się go z zapartym tchem. Pokazuje prawdziwą a nie wyidealizowaną Amerykę... daje dużo do myślenia. Polecam!