Dry Wind

Popieram w zupełności. Film za to pokazywał dawkę męskiego sexu. Zniewieściałe i wydepilowane wszędzie łącznie z brwiami panienki nie zrozumieją...

Przyszłość należy do nas

Film o tematyce bardzo często poruszanej,(imigracja, deportacja).
Główny bohater Parvis to typowy, zniewieściały gej, który uwielbia mieć rozpychany tyłek. ..
Na uwagę w tym filmie zasługuje jedynie wątek Amona, jego siostry oraz problemu imigrantów. film można obejrzeć, ale widziałem zdecydowanie lepsze i bardziej poruszające.

LGBT FF: Irlandzki Blok

Ciekawie zrobione , dające do myślenia.

LGBT FF: Polski Blok

tragedia, nie polecam

Nocna burza

film wieje nudą, totalna amatorszczyzn, dialogi o niczym, fabuła w jednym miejscu, przez co widz, aż się dusi.
Spodziewałem się, lepszego kina.

Na końcu świata

Hmm .. Nie podobał mi się ten film, nie wzruszył, nie dał do myślenia... Fabuła trochę jak w innych gejowskich filmach. Jak ktoś ma czas może obejrzeć, ale nie zostawi on śladu w Twojej pamięci ..

Geography Club

Bardzo dobry film. Nie tak prosto przyznać się przed samym sobą, że jest się gejem. Trudna droga do samoakceptacji, pierwsze zauroczenie, pierwsze rozczarowania, poszukiwanie własnej drogi. Mam tylko wrażenie, ze świecie amerykańskim jest to jakieś prostsze..

15 lat

Film godny polecenia. Jeden z takich co zmusza do refleksji. Każdy długotrwały związek musi przechodzić przez kolejne etapy relacji. Kiedy nie ma kolejnych punktów wspólnych niestety każdemu zaczyna czegoś brakować, a co za tym idzie brakuje wspólnego mianownika.
Na samych końcu filmu bohaterzy dochodzą do tego samego zdania i ten symboliczny sposób odłożenia kluczy (decyzja podjęta) zaczyna się budowanie na nowo....

Adwokat

Dialogi między bohaterami to dramat, jakby geje zawsze musieli wszystko zmiękczać i głupio się chichrać, mówiąc cokolwiek. A jedyny temat rozmowy zawsze spłyca się do "jednego". Nie widzę przesłania tego filmu, nie daje do myślenia. Jeden z gorszych zamieszczonych tutaj. Wszystko widzowi podane na tacy, brak tajemniczości, domyśleń widza.

Benjamin

Tragiczny ten film, ani fabuła ani gra aktorska nie powala na kolana. Z nudów można obejrzeć, ale nie zostawi po sobie większego śladu.

Paryż 05:59

Zwykły pornol z dialogiem, uroku dodają jedynie uliczki Paryża i na tym koniec atutów tego filmu, nie polecam