120 uderzeń serca

Ważny, mądry film. AIDS to nadal poważny problem. Nadal nie ma przecież szczepionki... Ludzie nadal umierają na tę straszną chorobę. Lobby farmaceutyczne zamiast pracować nad szczepionką woli produkować drogie leki, które też na dłuższą metę bardzo obciąząją organizm (cierpi wątroba, trzustka, nerki). Walka się nie skończyła dopóki nie będzie szczepionki... Gejowskie organizacje nie są jednak obecnie aż tak zmotywowane i zdeterminowane w walce o szczepienia... Pozostaje zapytać dlaczego, co się stało, że brak im woli walki tamtego pokolenia...

Blondyn

Subtelny, kameralny obraz o niespełnionej miłości... Dobre kino.

Ciąg dalszy nie nastąpi

Bardzo ważny, mądry choć smutny film. Interesująco poprowadzony wątek związku między młodziakiem a starszym facetem. Warto obejrzeć.

Enter (i inne historie)

całkiem miło się ogląda, nie rozumiem sceny z obciaganiem pistoletu... szort enter najlepszy

Selekcja naturalna

Film dobry ale te przerywniki trochę wkurzające.

Telefon zaufania

Trzymający w napięciu thriller, dobrze się ogląda.

Taksówką do klozetu

Dobry film. Czasy się zmieniają a geje cały czas tacy sami. Generalnie wszystko i tak się kręci wokół sexu, używek, zabawy i konsekwencji z tym związanych. Technika coraz lepsza a problemy te same.

Sodom

Bardzo dobry, intymny i mądry film. Życie gejowskie nie jest łatwe. Droga akceptacji siebie jest bardzo trudna. Polecam do obejrzenia. WARTO !!!!

W niewoli pragnień

Film ciekawy, mocny, poruszający temat mrocznych seksualnych gejowskich fantazji z grupy psycho S/M, których niekontrolowana realizacja prowadzi do tragedii. Zboków i innych dewiantów nie brakuje. Ten film to swoiste ostrzeżenie. Niektórych pragnień lepiej po prostu nie realizować...Polecam.

Cztery księżyce

MEEEEEGAAA FILM !!!!! ARCYDZIEŁO !!!!!

Zraniony wąż

dobre kino, ciekawa fabuła, polecam

Prawda

całkiem zgrabny film, trzyma w napięciu i to to chodzi :-) do tego trochę męskiej erotyki, ocena pozytywna