Konsekwencje

Świetny film, mimo brutalności warto go obejrzeć....no i do tego słoweńskie przystojniaki: Matej i Timon, którzy potrafią pokazać emocje.

Plan B

Film dobry, choć miałem ochotę parę razy go wyłączyć. Akcja bardzo wolna, a kilkunastosekundowe nieruszające się sceny z widokiem na zachód słońca czy rozwalony budynek wręcz zachęcały do wyłączenia filmu. Jednak ciekawość zwyciężyła, co będzie na końcu. Fajnie że jest happy end, ale spodziewałem się czegoś lepszego.

Okazje i fantazje: sezon 1 - odcinek 5

Nudny odcinek. Szkoda czasu na niego.

Okazje i fantazje: sezon 1 - odcinek 2

Mega nudny odcinek.

Odzyskać i stracić

Przepiękny film! Normalnie aż mam ochotę zatańczyć tango z Armandem xD Więcej takich filmów proszę! Polecam.

Niebezpieczna gra

Chłopak z mieszkaniem z ładnym widokiem czy chłopak przy którym jestem szczęśliwy?
Oczywiście, że w dzisiejszych czasach najważniejsze to mieszkanie! xD
Za długi ten film. O zakończeniu szkoda pisać. Nie ten, to inny....

Tacy sami

Przepiękny film o wartościach w życiu, że pogoń za pieniędzmi nic nam nie da, bo nie zabierzemy tego ze sobą po śmierci. Wzruszyłem się. Czuję jednak niedosyt i żal, że tak się potoczyła relacja między chłopakami a nie inaczej.

Mając 17 lat

Film przepiękny, wzruszający i pełen emocji. Fajnie pokazany rozwój znajomości i uczucie ale mimo wszystko szkoda, że tak mało było pokazanej miłości między chłopakami. Chciałbym sequel.

We troje

Przeciętny film. Może dlatego że jestem gejem a nie bi, więc stąd taka ocena.

Jonas

Bardzo fajny film, wzruszający, zaskakujący, z świetnymi aktorami. Czekam na ciąg dalszy.

Blondyn

Film poruszający i daje do myślenia, ale jest trochę przydługawy, momentami nudno-usypiający. Sporo scen bez żadnych słów, czasami nic nie wnoszące słowotoki i dialogi, gdzie mówi tylko jedna strona. Ja rozumiem, że tu chodziło o emocje i co aktorzy myśleli ale po kilkudziesięciu minutach film robił się upierdliwy. Zakończenie zaskakujące. Z jednej strony smutne a z drugiej pozytywne. Warto jednak się zmusić i obejrzeć cały.

To, co pozostaje

Nuda z emocjami jak na grzybach.

Nevrland

Film psychologiczny, trudny do zrozumienia za pierwszym razem, ale warto obejrzeć go kilka razy i postarać się go zrozumieć. Ciekawie przedstawiona walka ze swoimi lękami oraz świetna scena pocałunku.

Krewetki w cekinach

Mi się bardzo podobał. Zabawny, tęczowy i pokazujący cały przekrój środowiska. Coś lekkiego na leniwy wieczór.

Na wyciągnięcie ręki

Nudny, nie polecam.

Levi Karter: podwójne życie gwiazdy porno

Dobry dokument, z mnóstwem przesłań, by przede wszystkim być szczęśliwym i żyć zgodnie z własnym sumieniem. Trochę chaotycznie nakręcony i czasami wręcz nudny, ale koniec końców da się wytrzymać.

Męskie szorty 2: Zderzenie światów

Słaby zestaw. "W nawiasie" i "Popołudnie" przyjemne filmy.

Męskie szorty 6 - Cena odwagi

"Przyjaciel" i "Wieczór" to świetne filmy, szkoda że tak krótkie. "Mama wie najlepiej" zaskakujący. "O tobie" - fajny, artystyczny i ciekawy.

Męskie szorty 3: Czas spełnienia

Wow. Jeden z lepszych ze zbiorów filmów, jak nie najlepszy. Jedynie "Butik" jak dla mnie dno totalne. "W szafie", "Slang", "Godzina G" super, dają do myślenia i oglądało się je z przyjemnością. "Sauna" też jest świetna. Niby fantastyka ale z przesłaniem, uśmiałem się i wzruszyłem xD 5 gwiazdek ode mnie za ten zestaw filmów.

Pieśń Orfeusza

Film słaby, zero akcji, minimum emocji, tylko ładni aktorzy i krajobrazy. Za mało! Strata czasu.

Męskie szorty 1: (Nie)zwykłe historie

"Zamknięty" i "Gra dla chłopców" to przyjemne filmiki, reszta dla zabicia nudy, takie sobie, bez polotu.

Nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek - 3. Śmierć

Rewelacyjny i chyba najbardziej wzruszająca część trylogii. Polecam.

Nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek - 1. Miłość

Wow, rewelacyjny film, dający do myślenia. Wzruszający. Zdecydowanie warto obejrzeć. Nie czytałem książek, ale z chęcią po nie sięgnę.

Taksówką do klozetu

Ohydny film, nie polecam. Po 15 minutach wyłączyłem. Szkoda czasu na to.

Kraina cieni

Dziwię się, czemu tak nisko oceniony jest ten zbiór. W 1 filmie da się zauważyć egocentryzm, uwielbienie własną osobą i chora perfekcja. W przeciwieństwie do wielu nie uważam, że to dno. Ma swój klimat, który nie każdy lubi i zrozumie. Co do 2 filmu to ładne krajobrazy, przystojni aktorzy i pokazany kontrowersyjny motyw trzeciej osoby w łóżku. Natomiast 3 film zdecydowanie najlepszy, pełen emocji, przez cały film płakałem i wciąż płaczę. Chciałbym też przeżyć taką prawdziwą miłość do drugiego mężczyzny. Dodatkowo świetna muzyka uzupełnia sceny.

Akron

Jeden z lepszych filmów. Mega wzruszający, przystojne chłopaki; szkoda, że taki krótki.

Wrecked - gra ze śmiercią

Film strasznie chaotyczny, mimo tego, da się zrozumieć przesłanie i morał. Pokazuje kontrowersyjną prawdę w środowisku.

Ściśle tajna miłość

Dotrwałem do 15 minuty filmu. Nudny, akcja wlecze się niemiłosiernie, początek nie zaciekawia. Sceny, które miały być w zamyśle reżysera śmieszne, są suche, wręcz żenujące. Nie polecam.

W ciemno

Przepiękny i poruszający film. Kocham klimat izraelsko-palestyński i chłopców stamtąd. 5 gwiazdek to za mało. Polecam obejrzeć każdemu.

Męskie szorty 4: Obsesje

Większość szortów jest świetna. "Złoty" i "znak" wg mnie najlepsze. Natomiast "Pyotr945" straszny gniot.

Męskie szorty 5: Miłość jak narkotyk

Średnie szorty na słabe 3 gwiazdki. Najbardziej mi się podobał "sponsor" i "pocałuj mnie", zaskakujący "list do taty" a reszta taka sobie. Natomiast nie bardzo zrozumiałem przesłania filmiku "Pedro", wybrał się na plażę, szybka akcja i co?

Piękny przedmiot pożądania

Nudny film....

Houseboy

Film dno. Miał potencjał ale totalnie niewykorzystany.

Paryż 05:59

Film przepiękny, czasami niepotrzebne, bezsensowne scenki i dialogi nic niewnoszące do fabuły (rozmowa z sprzedawcą kebaba/pani w metrze). Miłość pokazana super. Szkoda, że w tak przykrych okolicznościach. Super jednak, że porusza ważny temat: wirusa HIV i seksu bez zabezpieczenia. Wg mnie 5-

Mario

Dobry film, ale wg mnie 5 to zdecydowanie za dużo. Przez większość filmu pokazany tylko sport i droga do kariery, momentami było nudno i wlekło się niemiłosiernie. Za mało scen miłości, randek i obrazów szczęścia. Zakończenie zniszczyło ten film. 3+ ode mnie.

To tylko przyjaźń

Pozytywny i lekki film i Josha Stradowski - moja nowa miłość <3

Para mieszana

Dziwny film. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony mi się podobał (silna i bezgraniczna miłość) a z drugiej pokazane niektóre sceny nic nie wnoszące do filmu trochę rozczarowują.

Środek świata

Przepiękny film, przystojni bohaterowie. Ta wielowątkowość i emocjonalność. Super. Sporo pouczających cytatów. Zdecydowanie 5 gwiazdek.

Ukryte pocałunki

Film przepiękny, bohaterowie przeuroczy i słodcy :)
Sceny momentami tak łapały za serce, że ryczałem jak bóbr.... z czystym sumieniem polecam go obejrzeć i daję 5 gwiazdek :) więcej takich filmów proszę.