Żegnaj, mamo

Jestem zachwycony tym filmem więcej takich proszę

Sauvage

Film jest mocny i wart obejrzenia śmiało polecam

Niebezpieczna randka

Co za gówno

Też Cię kocham - odcinek 1

Świetny serial już czekam na kolejny odcinek ?

G-Spot

Świetny czekam na kolejne odcinki

Dom nad jeziorem

Film fajny ale zakończenie tylko mnie rozczarowało i zdenerwowało i mam ogromny niedosyt.

Mój najlepszy przyjaciel

Bardzo fajny film wzruszający polecam

Z daleka

Szczerze zmarnowane 1,5 godziny nie wiem kto chwalił i za co ten film ale był mega słaby.

Mario

Film rewelacyjny choć mega smutny nadal żyjemy w świecie gdzie miłość to nie wszystko. Może ten film coś w końcu zmieni i oby więcej takich filmów robiono może wtedy ktoś coś zrozumie i zmieni się sytuacja mam taką cichą nadzieję polecam obejrzeć i to obowiązkowo.

Męskie szorty 6 - Cena odwagi

Jak dla mnie najsłabsza z części

Wybrzeże

Słaby film

Lady Peacock

Świetny film polecam niech inni gadają że kicz i chlam ale to jest historia o miłości i z happy endem więc dla mnie bomba sami oceńcie.

Sebastian

Film mega słaby męczyłem się oglądając gra aktorska żadna ale obejrzyjcie sami.

Uciekinierzy

Obejrzeć w walentynki bezcenne

Piękny kraj

Rewelacyjny film pełen emocji piękno przyrody rodzące się życie i uczucie polecam ja obejrzę raz jeszcze za jakiś czas bo warto.

Odwet

Dawno mnie tak nie wstrząsnęło film rewelacyjny każdy nauczyciel w szkole powinien go puścić uczniom to taki temat na czasie rozwalił mnie emocjonalnie na kawałki.

Eat With Me

Świetny film polecam

Konstytucja

Świetny film polecam zobaczyć bo warto.

Tom of Finland

Bardzo fajny film poruszający temat nie tolerancji i walki o prawo do miłości.

Powoli

Fajny film wiadomo że nie ma tu gry aktorskiej na nie wiadomo jakim poziomie ale fajna historia młodzieńczego zauroczenia pierwszego razu mnie się podobało.

Więcej scen z gejowskiego małżeństwa

Gdy by nie aktorzy nie dotrwałbym do końca no tak nudnego filmu dawno nie widziałem.

Kraina burz

Polecam naprawdę warto obejrzeć

Odzyskać i stracić

Jestem oczarowany tym filmem polecam wszystkim !!!

Xenia

Xenia opowiada o losach dwóch nastoletnich braci, którzy po śmierci matki, zamierzają rozliczyć swojego biologicznego ojca z porzucenia ich, kiedy byli jeszcze dziećmi.

Nieznajomy nad jeziorem

Film rewelacyjny polecam !!!

Hawaii

Film ciągnie się strasznie gdy jesteśmy przekonani że dojdzie do zbliżenia aktorów to jesteśmy w totalnym błędzie gdy emocje sięgają zenitu jesteśmy od razu sprowadzani na ziemię no i banalne zakończenie pocałunek i koniec jak dla mnie średnio oczekiwałem więcej a Wy obejrzyjcie i sami oceńcie.

Ciastka i potwory

W życiu tak się nie wzruszyłem przepłakałem pół filmu naprawdę polecam obejrzyjcie oby Wasza miłość się tak nie skończyła. Pamiętajcie kim jesteście...

Pięć tańców

Trochę się dłużył zanim pojawiło się to na co się czeka czyli kwitnąca miłość dwojga osób bardzo mi się podobał choć nie ukrywam że trzeba było długo czekać aż do czwartego rozdziału by się film rozkręcił ale było warto no i happy end to co lubię i każdemu tego życzę.

Siła przyciągania

Długo czekałem na ten film i jestem zadowolony po obejrzeniu ale nie spodziewałem się takiego końca wolę jednak szczęśliwe zakończenia...

Romeo i Romeo

Film rewelacyjny prawdziwe uczucie wygrało i przezwyciężyło wszelkie przeciwności polecam.

Atlas chmur

Bardzo mi się podobał choć momentami można było się zgubić ale jestem pozytywnie nastawiony i zadowolony chyba najlepszy film tutaj.

Cena miłości

Obejrzałem do samego końca ale fakt jest taki że ogląda się okropnie i nie mam dobrych wrażeń po jego obejrzeniu więc nie polecam.

W pułapce pożądania

Bardzo mi się podobał chłopak w końcu zrozumiał kim chcę być i z kim każdemu życzę by znalazł mimo przeciwności losu tą jedyna osobę.

Kolejny film o miłości

Film nudny jak flaki z olejem nie tego się spodziewałem.

Jej kuzyn

Film troszkę nudnawy ale mimo to pokazujący jak zrozumieć swoją seksualność polecam jeśli ktoś chcę zrozumieć siebie.

Mr. Right

Film bardzo mnie wciągnął jeśli ktoś lubi szczęśliwe zakończenia a ja bardzo to polecam film dobrze pokazuje co to uczucie.

Sierpień

W końcu jakiś film na rzeczy bardzo wzruszający zwłaszcza na końcu gdy Troy wraca do Hiszpanii wtedy dopiero zrozumiał że stracił kogoś wyjątkowego te łzy na prawdę mnie poruszyły to są właśnie wybory których nie da się zrozumieć tak się po prostu dzieje polecam bo film jest wyjątkowy i daje dużo do myślenia że dopiero jak się coś straci to dociera do człowieka że stracił coś najcenniejszego.

Szeregowy Romeo

Obejrzałem do końca i szczerze gdy by nie przystojni aktorzy to bym go drugi raz nie obejrzał ocenę pozostawiam Wam dla mnie film był nudny i Romeo&Romeo raczej nie udany reżyser nie przyłożył się do tematu.

Żniwa

Film trochę sam w sobie męczący główny wątek dopiero zaczął się tak naprawdę pod koniec ale obejrzałem do samego końca i nawet mi się podobało każdemu życzę by spotkał taką osobę jak główny bohater nie ważne ciuchy pieniądze warunki w jakich się żyje tylko że znalazło się osobę tą właściwą osobę i tego Wam życzę.

Chory z miłości

Chciał bym żeby każdy związek tak się szczęśliwie kończył... ale realnie nie jest tak kolorowo serdecznie polecam film mnie wciągnął był momentami śmieszny bo to komedia ale główny wątek miłość i tego Wam życzę kochani.