Nakręć ze mną porno

nie traccie czasu brak słów

Seek

Płytki, zaskakujący na dłuuuugi minus, szkoda czasu, gra "aktorów" nijaka jedyna rekompensta to aura miasta które znam ot i cała historyja.

Eastern boys

Spokojnie polecam, naprawdę warto poświęcić czas na to kino, film na poziomie i nieźle wciąga.

Wieczni rycerze

Udało mi się na chwilke złapac komara, film nie powala, tak naprawde nie wiem o czym on jest, nie ma wątku głównego za to pobocznych cała masa, jak lubicie hiszpańską manianę, ładne klimaty i chcecie paść na kolana z nudów to polecam.

Igloo

Naprawde szkoda czasu na ten artyzm, jestem na maksa zawiedziony.

Pierwszy wschód słońca

Ogólnie niezły, fajna jedna z ostatnich scen wschód słońca i pocałunek, dość duzy niedosyt zrekompensowały mi nieduze, ale zawsze migawki z jednego z moich ukochanych miast jakim jest Chicago, gdzie toczy się akcja.

Płynące wieżowce

Dobry i tyle,albo aż.

Pełnym gazem

Strasznie banalny, kiepska gra, poprostu szkoda czasu, nie polecam.

Yossi

Piękne okolice byłem tam Ejlat i to chyba jedna rzecz która mnie poruszyła w tym filmie, fabuła, gra bardzo kiepska.

Little Gay Boy - Tryptyk

What the Fuck?

Na zachód od pustki

Trudny,ciężki bez wyrazu, nie polecam.

Odnaleźć siebie: prawda

Bardzo miałki film, strasznie haotyczny, kazda opera mydlana w porównaniu z tym filmem to dzieło w kolejce po oskara,naprawde nie polecam.

Ciastka i potwory

Powiem tak cała historia jest tragiczna, ale czekając na film LGBT spodziewałem się czegoś innego i w sumie widodący wątek tego filmu to szaleńczy ojciec i złamane życie syna i matki. Równie dobrze mogłaby to być akcja miedzy chłopakiem i dziewczyną. Błagam tylko nie wmawiajccoe mi ze domagam się więcej pikantnych scen nie nie o to chodzi ale tak naprawde powtórże kolejny raz mimo tej tragicznej historii fabuła w kazdym calu banalna i do przewidzenia.

Potrójna gra

Typowy, banalny, szmirowaty amerykański film. Fajni główni bohaterowie, ale to wszystko, a cała historia nawet jak na fikcję naciągana na maksa, nie polecam.

Oczy szeroko otwarte

Byłem martwy, a teraz wiem, że żyję, znamienne słowa jednego z głównych bohaterów. Życie w prawdzie, ale przeciw wierze dwa żywioły nie do pogodzenia.
Polecam niezdecydowanym, naprawde warto.