Telefon zaufania

Spodziewałem się dobrego kina i zawiodłem się.Film słaby , przede wszystkim nudny ze słabo zbudowanym napięciem . Zmarnowany temat. W mniej więcej połowie filmu chciałem, aby już się zakończył.Gra aktorów słaba ,przeważnie bez emocji.

Lilting

.....

Tak piękny i mądry, że aż chwyta za serce!! Pozwala wydobyć z siebie takie emocje o jakie sam bym się nie podejrzewał iż mogą tkwić we mnie! takich filmów więcej!

Chemsex

Dramatycznie i wstrząsająco o narkotykach i seksie. Bardziej szczerze tego tematu przedstawić chyba nie można.Chciało by się aby ten film był znakiem :"Stop" dla tych , którzy borykają się z tym problemem. Swoją drogą, dziwny jest ten świat. Ważny film.

PolyLove

Dotknąłem nieznanego.

Tom

Dobre , i to bez jaj!

To tylko koniec świata

Ile w tym prawdy! polecam .

Jonathan Agassi uratował mi życie

Poznawcze. Smutne , bo prawdziwe i dlatego może i dydaktyczne - " synu nie idź tą drogą" bo na końcu może być już tylko latarnia uliczna.

Mój najlepszy przyjaciel

Film ciekawy, charaktery bohaterów różne, ze swadą poprowadzone ścieżyną między przyjaźnią a erotyczną fascynacją , światem chłopięcym a młodzieńczym,odkrywaniem swojej tożsamości seksualnej i odkrywaniem siebie.DOBRY FILM.

José

... I daj mu Boże się odrodzić ,aby miał lepsze życie... Inne ,ale ciekawe spojrzenie na problem. (O ile to jest problem?) I te nasze matki, one zawsze pierwsze wiedzą i sercem czują i sprawy sobie nie zdajemy jak często o nas i za nas się modlą. Film nie porywa, raczej z wolna się toczy, ale zaciekawia i można wytrwać do końca.

Kabiny toaletowe i tylne siedzenia samochodów

Coś tam jednak opowiada. Jednym się podoba, innym mniej. Mnie akurat mniej.

Tacy sami

Ciekawe i ważne tematy tyczące ludzkiej egzystencji.Zgadzam się z opiniami , że gra aktorów nie najwyższych lotów. Ale film bym jednak polecał-zaciekawia.

Socrates

Mocny, może brutalny w swoim wyrazie ale pokazujący prawdziwe życie. Dobry

Wyznania III - Przymierze łaski

Mój komentarz po obejrzeniu całego tryptyku.

Męczennik

Inne spojrzenie na świat mężczyzn funkcjonujących w kręgu odmiennej kultury religijnej i obyczajowej. Ciekawy aspekt wkraczania w rolę społeczną wynikającą z patriarchatu , lęki i obawy przed podjęciem obowiązków z tego statusu społecznego wynikających. Czasami zbyt mało odwagi by podjąć się tej roli , pozostaje ucieczka- w tym przypadku dość radykalna ale o ironio gloryfikująca do miana męczeństwa.

--

Ojej! Mój syn to gej!

To lekka komedia nie o gejach a o ich i środowisku i rodzicach , sposobie przyjęcia i próbie oswojenia się z " prawdą objawioną " o ich własnych dzieciach. Lekkie, zabawne i da się oglądać.

Piękno

Film wybitny. Wystarczy sprawdzić w komentarzach ile wywołał gniewnych uczuć a i pochlebnych opinii . Film, który wywołuje tyle wzburzonych komentarzy i nie pozwala zostać obojętnym, musi zawierać w sobie to tajemnicze PIĘKNO. :).

Z daleka

Ambitny , dobry ale nie fajny bo pokazuje prawdę , tą trudną prawdę, której nie chce się znać.

Mój ojciec

dobry.

Wysokie napięcie: mężczyźni

Nowelki wspaniale budują rosnące napięcie , wysokie napięcie--po obejrzeniu trzeba uruchomić wyjście awaryjne:). polecam bo to prawdziwe.

Pożądanie: krótkie filmy Ohma Phanphiroja

Kategoria : Taki jest świat.-- Nic z tego jednak nie wynika.Mało poznawcze.

Serce z kamienia

Wzrastanie nie jest takie proste. Pełne spektrum doznań i emocji , które wywołują szereg uczuć i związanych z nimi lęków i obaw, ale także i nadziei na piękne i nieznane. Ciekawy film , ładnie zmontowany, klimatyczny i warty obejrzenia.

Ostatni mecz

poznawczy --pokazuje realia kubańskiej rzeczywistości. taki jest świat. **** :).

Viva

Dziwnie acz pięknie o szerokim spektrum uczuć ,które targają naszymi namiętnościami. Ale o uczuciach mówi każdy film! Atutem tego jest nie wątpliwie wspaniała muzyka. Piosenka końcowa to prawdziwy majstersztyk , zarówno w warstwie melodyjnej jak i tekstowej. I ten rewelacyjny wykon! ***** : ).

Dogrywka

+ + + : ).

Mając 17 lat

Film bardzo ładny z ciekawą fabułą i bardzo dobrze zagrany.

Moje wielkie włoskie gejowskie wesele

Matki! Ach te matki! One wiedzą i sercem czują! Od tego w jaki sposób przyjmą tę" radosną nowinę" zależy nie kiedy całe nasze dorosłe życie. W tym filmie postawa matki jakże odmienna od postawy matki z filmu "Modlitwa za Bobiego" daje nadzieję na szczęśliwy koniec i radosne życie. zabawna komedyjka,lekka łatwa i przyjemna choć z fatalnym zakończeniem .

Jonas

A jednak jest to jakaś historia , film zaciekawia do samego końca. Czasami trzeba zawrócić, by móc pójść dalej. Dobre kino.

Ten jedyny

Jest się tym ,kim chce się być-słowa bohatera.Ale jak rozpoznać to kim chce się być ? gdy rozum podpowiada co innego a ciało domaga się czegoś innego. Jak dokonać właściwego wyboru , gdy potrzeby społeczne i presja środowiska nakazują poprawność powszechnie obowiązującej obyczajowości ( mąż, żona ,dzieci, rodzina) -co zresztą zgodne jest ze społecznym systemem najwyższych wartości .Jak dokonać właściwego wyboru ?

Koniec świata

nie odkładajcie seksu na potem, bo potem, może nie nadejść..więc jak macie z kim? to jazda!

Boys

Lekki, klimatyczny film o bezproblemowym -w zasadzie - uświadomieniu sobie swojej seksualności. Mimo braku wartkiej akcji, film ogląda się z zaciekawieniem, a całość pozostawia u widza ciepłe, pozytywne wrażenie. Film lekki, łatwy i przyjemny!

Spójrz mi w oczy

...

Kiedy przychodzi czas rozstania , nie zawsze umiemy stawić mu czoła.Zanurzamy się w smutku , rozstając się z tymi , których kochamy. Sztuka w tym aby nie trwać w nim bezustannie. W ciężkich chwilach, najlepszym w naszym życiu rozstaniem , jest rozstanie z pesymizmem. Film lekko średni.Moja ocena 3/5.

Wyznania

Mój komentarz po trzeciej części.

Mój komentarz po trzeciej części.

Mój komentarz po trzeciej części.

Wyznania II - Świadectwo miłości

Mój komentarz po trzeciej części.

Zatoka miłości

dobry film, czasami pogodzenie się z tym co w nas tkwi ,nie jest takie proste. czasami trzeba stracić , żeby zyskać.

Bixa Travesty

Jak żyć w obcym ciele? A no, trzeba i już! Każdy szuka swojego sposobu. To kim jest a kim się czuje, ściśle
warunkuje jego działania, a one ukierunkowane są na przetrwanie w tym nietolerancyjnym świecie. To jego sposób! Ciekawy film o świecie, który jest obok nas.

Nieznajomy w Paryżu

3/5. A co tam .Niech ma! Po "Zabójczo przystojnym" -powiem o nim, to fajny nawet film, i tak pozytywnie się kończy :)).

Zabójczo przystojny

FILM, KTÓREGO MOGŁO BY NIE BYĆ!!!

Rok tygrysa

Dałem 4/5. A może za mało? Albo za dużo!. Żebym tylko wiedział po jakiego grzyba on do niego chodził? i czy tamten tak naprawdę cieszył się z tych odwiedzin czy też nie? A myślałem że coś kumam.I te maski. TAJEMNICA.

Ukryte pocałunki

Człowiek jest istotą społeczną , żyje w stadzie i nie potrafi bez niego żyć. W stadzie realizuje własne życiowe cele ,w stadzie kształtuje się jego osobowość. A czym , że jest ta jego osobowość? To sposób w jaki reaguje na otaczającą go rzeczywistość, planuje i organizuje swoje życie, porządkuje wiedzę i doświadczenie i określa swój stosunek do otaczającego go świata. A więc osobowość jest najwyższą instancją regulacji zachowań człowieka i powstaje na bazie doświadczeń i gromadzonych informacji tworząc zespół standardów psychologicznych właściwych każdemu człowiekowi.

Dom nad jeziorem

O potrzebie wolności,miłości akceptacji i odnalezieniu swojego miejsca na ziemi.Bardzo leniwie tocząca się narracja na łonie przepięknych fińskich krajobrazów, zaciekawia z wolna rozwijającym się romansem. Zetknięcie dwóch światów i różnic kulturowych nie przynosi bohaterom hepiendu. Chwilowe uniesienia i porywy namiętności są mocne i burzliwe ale nie na tyle by połączyć ich na dłużej. Czy rozdzielił ich brak perspektyw na udany związek? Nie ! Rozdzielił ich brak odwagi by zawalczyć o tę miłość! Film piękny i ciekawy a historia ta mogła wydarzyć się naprawdę.

Chłopak dla mojej mamy

Chciałbym powiedzieć-"dobry film"-- a nie mogę! Zwykły,nudny - mogę. Ot i tyle !

Sodom

Rozterki duszy utrapionej-- chciałbym a boję się. Problem dotykający-prędzej czy później- każdego geja. Dobra robota aktorska - świetna gra twarzą. Tylko czy tytuł odpowiedni do tej fabuły?

Piana Party

A MÓGŁ BYĆ NIE CIEKAWY, A NIE JEST. POLECAM\ ILE W TYM PRAWDZIWYCH ZACHOWAŃ LUDZKICH. ECH ŻYCIE, KOCHAMY CIĘ NAD ŻYCIE!!

Bromance

CZASEM POTRZEBA ODWAGI , ŻEBY ŻYĆ A NIE ŚNIĆ. DOBRY FILM.

Chłopak z ekranu

CZŁOWIEK NIE DOJRZEWA PRZEŻYTYMI GODZINAMI, DNIAMI , MIESIĄCAMI, ALE TYM , CZEGO UCZY SIĘ W TYCH GODZINACH , DNIACH ,MIESIĄCACH I WCIĄŻ MA NADZIEJĘ BO WIERZY , ŻE NADZIEJA PRZYCHODZI WRAZ Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM. DOBRY FILM.

Facet idealny

LEKKI FILM. WYSNUTE WNIOSKI : MIŁOŚĆ DODAJE OTUCHY I ROZUMIE TAJEMNICĘ ; INNYCH OBDAROWAĆ UCZUCIEM TO I SAMEMU PRZY TYM STAĆ SIĘ BOGATYM. PRAWDZIWIE PIĘKNE JEST TO, CO CZYNI CZŁOWIEKA LEPSZYM.
A FILM POLECAM!

Front Cover

Taaak , wnioski z filmu .... Wczoraj już do ciebie nie należy; Jutro nie pewne ;Tylko dziś jest Twoje - więc żyj pełną parą . Film nawet ciekawy.

Liebmann

To film, którego mogło by nie być!

Mój koniec świata

banalne rozstanie- ciekawie pokazane. dobra muzyka.nie nachalny seks a właściwie jego brak. subtelne. samo życie.. polecam!-wrażliwcom.

Wieczni rycerze

piękny film o niczym, a właściwie o monotonii .

Al Berto

cały mój komentarz ; ni to, ni owo. Jeden kręci dla zabawy, drugi patrzy bo ciekawy! Dwie gwiazdki to będzie dość.

Kraina burz

jeden z ciekawszych filmów w tym serwisie bo pokazuje prawdziwe problemy i prawdziwe życie. dobrze zagrane, bez przerysowań. pięć gwiazdek pomimo Nad Niemnego klimatu.

Mario

gorzko, gorzko nam...! sukces czasem kosztuje zbyt wiele. a mogło się jeszcze tyle pięknego między nimi zdarzyć - zabrakło im odwagi. film dobry, bez przerysowań, ot prawdziwe życie!polecam.

Wybrzeże

interesująco nie ciekawy. nudnawy ale zaciekawia!

Wakacje

Film o odkrywaniu samego siebie. Co jest większą tajemnicą, niż świat wzięty w posiadanie przez wrażenia i uniesienia dzieciństwa.? -- Nie przeżyte!

Hawaii

Piękny,nastrojowy film o budzącej się wzajemnej fascynacji.To historia uczucia, które przyrównam do małej roślinki co stawała się potężnym drzewem. Wzrastając ku niebu, stawiała opór wichrom i dawała schronienie ptakom, osłaniała przed skwarem czy deszczem utrudzonego wędrowca. Poruszane wiatrem jej liski szepczą: Śmiało spoglądaj w górę, sięgaj myślą poza granice widzialnego świata i wznoś się wyżej...zawsze wyżej, idź po szczęście ! Ja polecam ten film 5/5

Żniwa

Film o dojrzewaniu i wzrastaniu. Piękny, choć fabuła przedstawiona bardziej obrazem niż dialogiem . Uczucie między tymi młodzieńcami rozkwita i dojrzewa, jak czerwone polne maki nabierając barw miłości.Każdy z nich gotowy, by rozdawać swe piękno chcąc obdarzać tym co w nim najpiękniejsze.

Na zachód od pustki

Trudny film. Trudna miłość (bo jednak to miłość) , która jak małe ziarenko na dłoni - przyniesione przez wiatr - stało się twoją własnością. Od ciebie zależy teraz jego istnienie. Nie ostrożny ruch może sprawić, że uleci z wiatrem bezpowrotnie. Jeśli ochronisz je i zajmiesz się nim troskliwie, przyjdzie czas, że będziesz zbierał plony obfite - szczęśliwe życie. Nie wolno bać się życia. Moja ocena to 5/5 za temat i klimat filmu.

Sceny z gejowskiego małżeństwa

Są takie chwile, kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna; czyjaś obecność jest ratunkiem, otuchą ,pocieszeniem.Jak dobrze,że jest ktoś do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze że ty jesteś, by komuś przyjść z pomocą , po prostu przy nim bądź, gdy tego potrzebuje.. -- i o tym jest ten film.

Są takie chwile, kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna; czyjaś obecność jest ratunkiem, otuchą ,pocieszeniem.Jak dobrze,że jest ktoś do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze że ty jesteś, by komuś przyjść z pomocą , po prostu przy nim bądź, gdy tego potrzebuje.. -- i o tym jest ten film.

Listy od nieznajomego

Słaby - słaby. Ale jego prawo.Moje wrażenie ujął bym tak : Zapominając o tym co za mną, a wytężając siły ku temu, co przede mną, pędzę ku tajemniczemu przeznaczeniu . To co tam zastanę, będzie zależeć od rozpiętości mych skrzydeł. Czy będzie tam szczęście?--dla filmu moja nota 5/5.

Wszyscy myślą tylko o jednym?

Może i bajka! Po ilości zostawionych tu komentarzy , wnioskuję jednak że nie banalna! Skłania do refleksji, wywołuje komentarze-nie ważne: pozytywne czy negatywne.Tak więc jest filmem z jakimś wyrazem, bowiem nie pozwala być obojętnym. POLECAM TYM KTÓRZY LUBIĄ ENDORFINY.

Na stałe

Nie koniecznie wybitny ale na pewno jeden z lepszych na tym portalu. Każe się zastanowić nad treścią upływającego życia,robi to przy tym, wzruszając nawet do łez. W dialogach ukrytych jest wiele prawd i mądrości życiowych. Film , na pewno nie banalny. Warty spędzonego czasu przed ekranem.

Jak wygrać w warcaby (za każdym razem)

Życie to nie bajka, życie to walka... i o tym jest ten film--poruszający, dobry film.Polecam.

Cztery księżyce

A to życie właśnie! Wnikliwa obserwacja-dobry scenariusz. Gra aktorów(wszystkich) przekonująca.Jednym słowem dobry film.Polecam!

M/M

no cóż - kino art. W filmach takich najczęściej ich twórcy tylko wiedzą ; o co chodzi.

Jeden pocałunek

Dorastanie - Są takie chwile, kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna, czyjaś obecność jest ratunkiem,otuchą,pocieszeniem.Antonio, przez brak akceptacji i nie tolerancję tego świata, nie potrafił odkryć siebie co doprowadziło do tragedii.Na wszystko musi być odpowiedni czas o tym zda się mówić drugie optymistyczne zakończenie.

Esteros

Ot takie niby nic... a sympatyczne! !.