Les Bomb

Film przeciętny. 3/5

Słona woda

Sam pomysł byłby fajny gdyby aktorzy byli przystojni. A tu jeden gorszy od drugiego. Taki 2/5 do jednorazowego "wymęczenia".

Lekcje języka

Komentarze i oceny mnie szokują przecież to widowisko telewizyjne , szmira , ramota. Drugi raz nie obejrzę na pewno. 1/5

Vivienne Westwood: God Save the Queen

Ciekawy.

Freddie

Ciekawy aczkolwiek pozostaje pewien niedosyt. Informacje zawarte w dokumencie zasadniczo są znane. Brakowało ciekawostek mniej znanych.

Miłość z datą ważności

redcat ma racje w ocenie filmu

Synonimy

Film uważam za dobry. Niskie oceny mnie dziwią. Taki gniot Sodom ma wysokie oceny a w porównaniu z tym jest toporny. Film warty obejrzenia i jak na 120 min wcale nie jest nudy.

Tajemnicze przedmieścia

Bez przesady. Nie jest taki zły.Penis jednego aktora był apetyczny 3/5

Narcyz i Złotousty

W całokształcie jeden z 10 najlepszych filmów na outfilm. Atutem jest scenariusz bazujący na powieści koncentrujący się na relacjach bohaterów a nie powszechnym sexie i goliżnie. Kilka ciekawych plenerów, dowcip trochę zbliżony do Opowieści Kanterberyjskich. Dla Pasoliniego byłby to temat na arcydzieło. Aktor JANNIS NIEWÖHNER w roli mlodego Złotoustego bardzo sexi.

Parada – Don’t Rain on Our Parade

Nic specjalnego. Jako zadeklarowany homoseksualista /żaden gej/ nie utożsamiający się z lgbt i innego typu tworami publicze obnażanie się przed swiatem ze swoją seksualnością uważam za chore. Nigdy w życiu dobrowolnie nie wezmę udziału w paradzie "równości" a wymachiwanie tęczową szmatą niczym nie różni się od wymachiwania flagą ze swastyką. 3/5

Mimochodem

Co to za premiery. Gniot za gniotem.

Biegacz, dziwka, Arab, mąż

Film bardzo słaby sceny erotyczne ordynarne a pokazywane cielska aseksualne. Gniot do jednorazowego obejrzenia " z litości"...

Sodom

Totalne dno , nieporozumienie, oceny tu i komentarze to chyba od psycholi. Nudny teatr tv , przegadany a aktorzy aseksualni. 2/5 i to na wyrost. Zdecydowanie jeden z największych gniotów na outfilm.

Huśtawki

Fajny, mądry, życiowy i tematycznie wyprzedzający trochę polskie mentalne podejście do poruszanego tematu.

Gloria, najpiękniejsza krowa mojej siostry

Fajny film jak film ale ma niewiele wspólnego z tematyką gejowską.

Połówki

Film jak film.

Przeklęta wiosna

Fajny, nastrojowy lecz smutny;-)

Powietrze

Przedmówcy czepiają się szczegółów. Film jest w całokształcie ciekawy wart obejrzenia .

Justine

Film zapewne ważny i potrzebny ale smutny.

Zakochana Anaïs

Całkiem sympatyczny film a bohaterka nieźle zakręcona. Francuskie kino ma swój klimat a bohaterowie są wyraziści.

Wesele Jenny

Bardzo fajnie opowiedziana optymistyczna historia. Lekki , łatwy, przyjemny , niosący przekaz. Warty obejrzenia.

Niebiańskie przysmaki Niny

Lekki , łatwy, przyjemny.

Troje w łóżku

Film być może nie wybitny ale na swój sposób śmieszny, dowcipny.

Dramarama

Bardzo przeciętny/ Do jednorazowego obejrzenia. Pzy nim Another Gay Movie wywołuje chociaż śmiech.

His

Bardzo przyjemny film.

Kolory zimy

Fajnie opowiedziana historia o wydźwięku optymistycznym. Comming out i reakcja rodziny jak z bajki. Aktorki urodziwe a pocałunki subtelne. Film warty obejrzenia.

Hipochondryk

Mroczny, trudny, nihilistyczny ale życie nie jest przecież usłane różami.

Miłość, czary i inne takie

Bardzo dobry film zarówno w sferze wizualnej , aktorskiej jak i dramaturgicznej. Warty obejrzenia. Relację lesbijskie są jednak bardziej skierowane na związki w przeciwieństwie do "gejowskich" nastawionych na open relationship, puszczalstwo , narkotyki i żerowanie materialne na drugiej stronie.

Wszystko czego pragniesz: sezon 1 - odcinek 1 - Przeprowadzka

Absorbujący , fajnie sfilmowany.

Kokon

Bardzo dobry film traktujący o troskach młodych dziewczyn i ich miejscu w środowisku rówieśników. Koledzy w tle bardzo przystojni. Warty obejrzenia. Sprawnie zrealizowany.

Mroczne oblicze sławy: George Michael

Film ciekawy. Jak ktoś nie śledził na bieżąco jego kariery to tutaj znajdzie kilka ciekawych faków. Warty obejrzenia bo był to artysta wysokiej klasy.

Elton John: życie w piosence

Dokument jak dokument. Zasadniczo wszystkie informacje o Eltonie znane z tabloidów.

My dwie

Zdecydowanie jeden z 5 najlepszych filmów na outfilm. Historia opowiedziana i sfilmowana w profesjonalny sposób. Barbara Sukova w roli Niny wyśmienita. Tło muzyczne, dobór plenerów także świetny. 5/5

Dziedziczki

Zgadzam się z przedmówcą kamdavel. Film udany pod względem realizacyjnym , aktorskim , scenariuszowym. Fajna piosenka w napisach końcowych.

Krewetki w cekinach

Całkiem fajny, ogląda się dobrze, wstawki muzyczne są ok. Uroda aktorów pozostawia wiele do życzenia a scenariusz tchnie kiczem, szmirą i tandetą. Wbrew wysokim ocenom 3/5.

Życie to nie teatr

Film profesjonalnie nakręcony, ciekawy aktorsko lecz bardzo smutny , wręcz nihilistyczny ale odzwierciedla realia życia , które nie jest usłane różami. Warty obejrzenia i to nie jednorazowego. Przy kolejnym odbiorze można spojrzeć na niego w bardziej wnikliwy sposób. Film wymaga dużej koncentracji i odpowiedniego nastroju.

Nocny lot

Film ciężki i nihilistyczny. Niemniej zdjęcia , oprawa muzyczna ciekawa. Warty obejrenia. 4/5

Inne spojrzenie

Film zapomniany/mało znany. Wątek lesbijski jak na 1982 rok dość śmiały. Jankowska -Cieślak i Szapołowska w rozkwicie urody i talentu aktorskiego. Warto film obejrzeć choćby jako ciekawostkę i ze względu na fakt iż aktorki zagrały w zagranicznej produkcji.

Dziewczęta w mundurkach

Bardzo dobry film. Taka klasyka lat 20tych. Trochę naiwny ale oddający stan ówczesnego myślenia/podejścia do tematu. Warty obejrzenia

Longhorns

Film jak film. Arcydzieło to nie jest lecz momentami jest śmieszny. Ilośc bohaterów ograniczona do minimum. Oddaje jakiś klimat mentalny podejścią do "gejostwa" w USA lat 80. W sam raz do jednorazowego obejrzenia. 3/5

Something Like Summer

Film być może nie wybitny ale ogląda się przyjemnie. Główny bohater nie ciekawy a wręcz aseksualny. Tim przystojny. Wstawki muzyczne bardzo oryginalne i rzadko spotykane we współczesnym kinie.

Fulboy

Film dość nudny. Bohaterowie banalni i skoncentrowani na pieniądzach. Plus ,ze chociaż w większość przystojni a golizny nigdy za wiele.

Karnawał

Jak na Marco Begera trochę przynudnawy. 3/5

Końskie zaloty

Kolejny bardzo dobry film Marco Begera. Jest wiele powodów do śmiechu a zakończenie jak to u w/w reysera zaskakuje.Kilka aktórów milych dla oka. Polecam ten film jest wielopłaszczyznowy i wbrew pozorom nie głupi.

Nieobecny

Kolejny dobry subtelny film Marco Begera. Intrygujący a zarazem smutny. Suspens jest dobry bo pierwotnie myślałem ,że historia rozwinie się w bardziej optymistycznym kierunku. Młody aktor także ma swój urok. Polecam

Love in Action

Film ciekawy pokazuje jak wielkie imperium USA jest stłamszone mentalnie. Zal tej młodziezy i nawiedzonych rodziców również. A bełkot jednego z wypowiadających się o Jezusie i wycierającego sobie gębę Bogiem sprawia ,że uszy więdną.

Bramy piekła: Rosja

Film jest bardzo tendencyjny. Ukazuje biedną społeczność LGBT i złych Rosjan. Jako osoba homoseksualna jestem po stronie większości Rosjan. Nie można społeczeństwu narzucać nachalnej tęczowej propagandy i dkonywać seksualizacji dzieci . A jak im się w Rosji nie podoba zawsze mogą wyjechać na emigrację. To samo dotyczy polskiej "homo dulszczyzny".

Na zachód od pustki

Film może nie wybitny ale ciekawy. Aktorzy specyficzni ale przystojni. Resztę dopowiedział przedmówca Yan62

15 lat

Zgadzam się z przedmówcą. Postać Yoav'a jest irytująca. Dan natomiast w około 50 minucie poznaje zdecydowanie ciekawszego faceta. Yoav Dana zdradza i jest nie zdolny do poważnej relacji. Zakończenie pozostawia wiele niedomówień. Zasadniczo film absorbujący i godny obejrzenia.

Nina

Osobiście uważam za nudny. Po 60 minutach przewijałem. Aktorki irytujace a fabuła licha. Typowe polskie doliniarstwo. 2/5 i to na wyrost

7 minut

Watek pary się rozmywa na rzecz ojca. Zakończenie nijakie. Film przeciętny ale poruszanie problemu sex chem jest ważne bo np. w Polsce to temat tabu a dotyczy dużej części branży. A pokłosie sex chem w przychodniach i zakładach psychiatrycznych będzie widoczne za kilka lat. Zaczyna się od sex chem a kończy na kiłach i hiv.

Adwokat

Film słaby. Stary dziad szuka na siłę a młody to wykorzystuje robiąc z siebie ofiarę i jeszcze puszcza się z innym. Wątek uchodźctwa bardzo naciągany. Kwintesencja "gejostwa". Obrzydliwy film. Drugi raz nie obejrzę. Nie polecam 2/5

Osa

Szału nie ma... 3/5

Mężczyzna mojego życia 2

Ani pierwsza ani druga część wybitna nie jest. Druga wręcz nudna i przegadana.

Pozwól mówić miłości

Film trudny, momentami nihilistyczny ale być może trzeba go obejrzeć kilkukrotnie by odebrać go z innej perspektywy.

Plan B

Bardzo dobry film, specyficzny. Niby nic się nie dzieje ale jest napięcie i zaintrygowany widz czeka na rozwój wypadków. Happy end cieszy a brak nagości nie jest przeszkodą a wręcz zaletą tego filmu. Bardziej skupia się na emocjach/relacjach bohaterów.

Mężczyzna mojego życia

Film słaby i nihilistyczny. Zakończenie słabe a relacja typu "cioto dramat" strony roszczeniowej. I wielka miłość z tendencją do trójkątów. Film do jednorazowego obejrzenia

Złe wychowanie Cameron Post

Ważny i potrzebny film. Głowna bohaterka jak i pozostali dający się polubić. Fajne zakończenie. Nasuwa się jednak myśł jak chorzy są ludzie którzy próbują innych leczyć z homoseksualności / tego ,że dobrze się czują takimi jakimi są.

Sekretne życie Nani i Popi

Zdecydowanie najlepszy dokument na outfilm. Ciekawi bohaterowie, skomplikowana historia życia , ówczesnych uwarunkowań "moralnych". Nie pozostaje nic innego jak wszystkim życzyć by dożyli tych 95 lat w takiej kondycji jak bohaterowie filmu i mieli to szczęscie spotkać na swojej drodze taką bratnią "duszę".

Singiel do wzięcia - sezon 1

Serial sympatyczny aczkolwiek nie wybitny. "Przystojność" aktorów także dyskusyjna. Miles+Cal oraz PULS zdecydowanie ciekawsze z lepszym napięciem a Okazje i Fantazje bardziej "inteligentne".

Gopi

Całkiem ciekawy dokument.

Nogi świętego Piotra

Ciekawy , klimatyczny udany film.

Talerz pełen słońca

Sympatyczny.

Klątwa pewnego dzieciaka

Zabawny.

American Romance

Krótko i treściwie.

Szkoła z dużą szafą

Całkiem zabawny film.

Dom na lato

Specyficzny ale ciekawy.

Tamta Peugot!

Interesujący.

List do mojej matki

Film jak film.

Kwestia uprzedzeń

Fajny klimatyczny film.

Hotel Paraiso

Całkiem fajny film. Kto wie czy nie ciekawy "zaczyn" na film pełnometrażowy.

Puls - sezon 2

Bardzo dobry serial. Są emocje , jest napięcie, różnorodne postacie, Samo życie.

Berlin '36

Wyjątkowo udany film, produkcja rzetelna i spójna.

Miles + Cal - sezon 2

Bardzo dobry "serial". Przewodni motyw muzyczny, aktorzy , fabuła. Aż prosi się o kontyuacje.

Okazje i fantazje: sezon 1 - odcinek 8

Każdy odcinek różnorodny, zabawny a wszystkie składają się na ciekawą historię. Serial lekki, łatwy , przyjemny. Warty obejrzenia.

Wysokie napięcie: mężczyźni

1 i 3-ci film zabawny, 4 lekko dołujący, 5 ty klimatyczny a 6 ty film bardzo erotyzujący i zabawny, co do Kuzyna mam mieszane uczucia.

Wszyscy razem

Film ważny i potrzebny. Wbrew pozorom osobom spełniającym odpowiednie warunki w związkach jednopłciowych nie powinno się odbierać prawa do adopcji/wychowywania dzieci. Film ciekawy bo w Polsce to temat jeszcze odległy i wzbudzający wiele negatywnych emocji.

Another Gay Movie

Lekki , łatwy i przyjemny.

Almamula

Film warty obejrzenia.

Nieznajomy w Paryżu

Fajny klimatyczny film. Dobry podkład muzyczny aktor starszy na swój sposób sexi a Aron Brad Scott bardzo urodziwy. Film warty obejrzenia.

Wielka wolność

Warty obejrzenia.

Kapitan Faggotron ratuje świat!

Zasadniczo kicz, tandeta, ramota do jednorazowego obejrzenia 2/5

Chemsex

Bardzo ważny i potrzebny film. Powinno się go pokazywać nastolatkom w szkołach bo problem narkotyków dotyczy nie tylko "gejów" ale także osób heteroseksualnych.

Prawdziwa historia

Idea filmu całkiem ciekawa ale wykonanie i aseksualni aktorzy psują projekt. A ta sama historia lepiej sfilmowana z przystojnymi aktorami i bardziej wysmakowaną erotyką sprawiłaby, że film byłby całkiem ok 2/5

Eating Out 4: Obóz teatralny

Lekki, łatwy i przyjemny.

Eating Out 3: Bierz, co chcesz

Lekki, łatwy, przyjemny.

Britney Spears: droga do wolności

Może i nie ma nic wspólnego z LGBT ale jest to ikona dla wielu osób LGBT ważna. Jej rówieśnicy czyli roczniki 1980+ w latach dwu tysięcznych bawili się właśnie przy muzyce przez nią wykonywanej.

Madonna: Move to the Music

Film bardzo dobry, ogląda się jednym tchem. Niemniej w 60 minutach nie da się zawrzeć całej historii tej barwnej postaci. Polecam

Unsound

Film nie łatwy w odbiorze , wymagający wczucia się w opowiadaną historię. Zasadniczo na +,że skoncentrowany jest na relacji i nie epatuje golizną.

Saint-Narcisse

Film wymagający koncentracji ale zasadniczo dobry. 4/5. Warty obejrzenia.

A potem tańczyliśmy

Daleki byłbym od achów ochów ,że to arcydzieło. Film przeciętny aktorzy wręcz szpetni i aseksualni. Można go zmęczyć jednorazowo bez przewijania. 3/5

Małżeństwo

Nie jest to być może film wybitny , a nominacja do Oscara mocno przesadzona ale wbrew pozorom ogląda się to dobrze.

Nevrland

Film bardzo dobry aczkolwiek ciężki i wymagajacy koncentracji. Trochę szkoda,że wątek z Kristjanem rozmył się nijak Zasadniczo 4/5. A co do subtelności pocałunków w mojej opinii filmu SOLO nie przebije nic.

Stonewall, droga do równości

Film ważny powinno pokazywać się w szkołach średnich by uświadomić młodym jak mają łatwo z comming out;em względem ich dziadków.

Konstytucja

Film dobry pod każdym względem , oprawa muzyczna także ciekawa a aktorstwo i fabuła sprawia ,że są momenty do śmiechu

Gay positive

Zasadniczo średnio ciekawy. Absorbujące są natomiast dane podane przez doktora widocznego na dolnym lewym zdjęciu.

Jej kuzyn

Film jak film do jednorazowego obejrzenia 3/5.

Pieśń Orfeusza

Wbrew fali malkontenctwa w poprzednich komentarzach uważam film za dobry 4/5. 70 minut mija szybko a sam Sascha Wintergarten w nawet najgorszym filmie ma swój urok i seksistowska fotogeniczność. Nawet dziary i klatę sexi;-).

Wszystko może się zdarzyć

Zapowiadał się gniot a w gruncie rzeczy film ciekawy tylko trzeba się w niego "wgryźć" . Nie jest to film wybitny ale do jednorazowego obejrzenia ok. Może trochę wygórowana ocena ale niech będzie 4/5 ;-)

Nigdy nie umrzemy

W przeciwieństwie do przedmówców uważam ,że film jest bardzo dobry , trzyma w napięciu od początku do końca. Trochę szkoda, że w raz z epizodem na Rodos odpadł "Włoch". Na + podkład muzyczny i otwarte zakończenie 5/5.

Levi Karter: podwójne życie gwiazdy porno

Bardzo ciekawy i przystojny i skromny aktor. W porównaniu z nim J. Agassi wg mnie jest bufonem. Poruszane w filmie tematy ważne. Sam żaluje że mając 18 lat w 1998 nie postawiłem na prostytucję , rezyserowanie filmów w Berlinie. Połączyłbym przyjemne z pożytecznym.

Spójrz na mnie

Do Almodovara to temu filmowi daleko. W sam raz do jednorazowego obejrzenia max 3/5

Berlin Alexanderplatz

Jeden z pięciu/dziesięciu najlepszych filmow na outfilm. Profesjonalizm sztuki filmowej w każdym aspeckie.183 minuty mijaja szybko a postać Franca da się polubić w przeciwieństwie do Rheinholda. 5/5

Mój przyjaciel heteryk

Lekki, łatwy i przyjemny film. Takic jak bohaterowie filmu w PL jest dużo. Polecam

Tęsknię za Tobą

Film warty obejrzenia.

Darkroom

Film dobry acz nie wybitny. Ma dobre tempo i stanowi spójną całość. Jego zaletą jest ciekawy temat , który może być udzialem polskich gejów w czasach mody na kryształki i mefedron.

Potato marzy o Ameryce

Lekki zabawny film warty obejrzenia.

Ciąg dalszy nie nastąpi

Troche przytłaczający, ale akcja wartka i dobrze powiązana wielowątkowość. Polecam

Damskie szorty 2: Przed świtem

Bardzo słaba seria, Nie polecam.

Damskie szorty 1: Pierwsza randka

ZNAKI najlepszym filmem tej serii.

Out

Ważny i mądry zestaw filmików. Polskie nastotalki powinny go oglądać w szkołach jako materiał do dyskusji o swojej seksualności -określeniu siebie.

Benedetta

Bardzo dobry film wybitnego reżysera. Dobra scenografia, scenariusz i sfera wizualna. Warty obejrzenia.

Mężczyzna imieniem Ove

Bardzo dobry film, dograny w sferze scenariusza ,wizualnej i aktorskiej. Polecam

PrEP i ja

Ważny i potrzebny film o walorach edukacyjnych zwłaszcza w PL gdzie temat PrEP jest wciąż mało znany.

Wybór

film jak film

Gorące lata 70.

Bardzo przeciętny. W sam raz do jednorazowego obejrzenia.

Save Me

Film jak film do jednorazowego obejrzenia.

Trzeźwa miłość

Ciekawy film krótkometrażowy, konsekwentny w sferze wizualnej z dobrą oprawą muzyczną. 4/5

Pornomelancholia

Film ciekawy , może nie wybitny niemniej 90 minut mija "jak z bicza strzelił" 4/5

Taksówką do klozetu

tytuł adekwatny do fabuły 2/5 na wyrost

Seek

Film przeciętny ale nie nudny. W sam raz do jednorazowego obejrzenia.

Wakacje

film jak film

Wszystkie miłości Elliota

fajny film lecz nie wybitny ale warty obejrzenia 4/5

Body Electric

bardzo przeciętny 3/5

Męskie szorty 6 - Cena odwagi

3 filmy godne uwagi : animowany z Egiptu oraz 2 ostatnie w serii. Zasadniczo 3/5

Powierzchnia

Słabizna , ramota, w sam raz do jednorazowego obejrzenia. Nie polecam ludziom,którzy szanują swój czas.

Męskie szorty 4: Obsesje

z pierwszych 4 szortów najsłabsza, godna uwagi ta z głuchoniemymi oraz z grubszym w parku.

Wszystkie nasze strachy

Realizacyjnie ok. Fabuła nawet jeśli na faktach to nihilistyczna. I namolna propaganda lgbt... Drugi raz bym nie obejrzał. 2/5

Więcej niż przyjaźń

Trąci kiczem i tandetą, watek choroby naciągany. -1/5

Zabierz mnie do domu

bardzo dobry film, fajne zdjecia

Pierwszy wschód słońca

Film wart obejrzenia.

Hard Paint

Sam pomysł ciekawy. Niemniej są dłużyzny. Historia na max 90 minut i mogloby być więcej pikantnych finezyjnych scen. 3/5

To nie jest moje miejsce

główny bohater bez ikry flegmatyczny ogólnie film ok 4/5

Koniec wieku

poza przystojnym aktorem nic ciekawego w tym filmie nie ma 3/5

Ostatni komers

Fatalne zgranie dźwięku, banalni bohaterowie i ich nadmiar zwłaszcza żeńska część, mielizna. Nie polecam 2/5

Morskie opowieści

Film warty obejrzenia ale szału nie ma. 4/5

Odzyskać i stracić

wszelkie komentarze są zbędne 6/5

Jesteś moim słońcem

Pięknie opowiedziana wzruszająca historia. Nie ma chem , sexu w kiblach i jednorazówek z grindr. Inny świat /relacje międzyludzkie, konentracja na drugiej osobie. POLECAM

Książę

Subtelne zdjęcia, absorbująca fabuła i ciekawa oprawa muzyczna, film jest jak dobrze skrojony garnitur a 96 minut mija jak z "bicza strzelił". polecam

Jonathan

młody aktor taki trochę wiejski Brad Pitt szkoda ,ze hetero

Kuzyni

film wart obejrzenia, ma w sobie dużo humoru

J'ador

całkiem przyjemny filmik, zaczyn do dobrego filmu pełnometrażowego.

Nocna burza

Arcynudny film, bohaterowie typowe życiowe ecie pecie. Aktorzy mało atrakcyjni a główny bohater bardzo irytujący. Nie polecam filmu osobom, które szanują swój czas. 2/5

Dream Boy

Przeciętny do jednorazowego obejrzenia.

Nastolatek

Bardzo fajny film, zaskakujące zakończenie i fajna piosenka końcowa. W Polsce brakuje filmów traktujących o rówieśnikach bohatera więc powinno się go pokazywać w szkołach średnich.

Jump, Darling

jak dla mnie arcygniot kicz i tandeta czyli wszystko co kojarzy się z draq. NIE POLECAM

8 lat

totalne dno kicz i tandeta NIE POLECAM

Przebacz mi

bardzo ładny , wzruszajacy film, polecam a doszukiwanie "równości i tandety" w tym filmie uważam za bezzasadne.

Mając 17 lat

Warty obejrzenia, 2 godziny mijają jak z "bicza strzelił".

Pole maków

nie polecam nudy na pudy , przegadany a "przystojność" aktorów wątpliwa

To tylko przyjaźń

Zdecydowanie jeden z najlepszych filmow na outfilm. Optymistyczna fabuła , przystojny aktor, ciekawa postać matki , babci i dużo dobrego humoru w dialogach. 5/5

Dry Wind

nudny, ledwo wymeczylem i przewijalem, jedynie jeden aktor byl tam sexi 1-5

To tylko koniec świata

poza przystojny aktorem i fajną piosenką nudy na pudy 2/5

Boy Meets Boy

przyjemnie się ogląda, dialogi i riposty bohaterów zabawne , porszana tematyka egzystnjalna jest udziałem większości gejów. zakończenie trochę mnie rozczarowało.

Środek świata

jedynm atutem filmu jest kochanek glownego bohatera, zasadniczo dłużyzny.

Cykady

zdecydowanie nie polecam, sraa czasu 1 gwiazdka

Nikt nie wie

bardzo dory film zmuszajacy do relksji nad życiem i relacjai spolecznymi Pesja środowiska i głupie przyyki mogą zlaać mlodą osobę wkraczającą w doosł życie. Dla mnie 5/5 nie wnikając w grę aktorską. Zakończenie ok.

Niebezpieczna gra

film mi się podobał , dałem 5 gwiazdek lecz zakończenie z pgodzeniem się Marka z Warenem byłoby lepsze...

Od początku do końca

bardzo fajny klimatyczny film a ścieżka muzyczna podbudowuje klimat

Solo

film bardzo dobry, zaskakjące zakończnie trochę jak wiadro zimnej wody wylane po wcześniej zbudowanym klimatycznym nastroju.

Beyto

bardzo dobry film polecam

Żniwa

bardzo fajny film

Hawaii

bardzo dobry film

Cztery dni we Francji

wyciąć gdzię jazd autem i da się obejrzeć ale szału nie ma

Piękny kraj

bardz dobry film

Cola de mono

pokręcony

Rok tygrysa

całkiem dobry film

Konsekwencje

badzo dobry film

Samotność

bardzo dobry flm

G - Lost in Frankfurt

przeciętny